نامه سر گشاده به پرزیدنت ترامپ

آقای رئیس جمهور، سلام:

این چندمین و مهمترین نامه من به شما است. متاسفانه به نامه های قبل من توجه نکردید و تقریبا مطمئن هستم که به این نامه نیز توجه نخواهید کرد. برای من مهم نیست اما بی توجه ای به راهنمای های من و دیگران ممکن است شما را به سرنوشت پرزیدنت ریچاردنیکسون و یا جان اف. کندی دچار کند.

من، سعید شجاعی سعدی، بعنوان یک فعال و پژوهشگر فرهنگ و صلح جهانی در اینترنت، پیش بینی می کنم شما انتخابات آینده ریاست جمهوری در سال آینده را خواهید باخت و شکی ندارم که شما اعلام خواهید کرد در انتخابات تقلب شده و به همین بهانه کاخ سفید را ترک نخواهید کرد و آمریکا را بسوی جنگ داخلی پیش خواهید برد.

آقای رئیس جمهور: 

تقریبا همگان میدانند که شما شدیدا تحت تاثیر آقایان نتانیاهو، جراد کشنر، مایک پمپئو و جان بولتون هستید. همه مردم دنیا می دانند که شما خروج یک طرفه از سازمانها، قراردادها و پیمانهای جهانی  را با سفارش این افراد انجام داده اید.

من تقریبا مطمئن هستم که تصمیم بسیار اشتباه و فاجعه بار برای اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بعنوان تروریست نیز با درخواست و سفارش نتانیاهو، جراد کشنر، مایک پمپئو و جان بولتون و غیره صورت گرفته است.

البته من مطمئن هستم که شما این کار را برای تبلیغات و کمک به نتانیاهو بمنظور پیروزی در انتخابات در حال انجام اسراییل انجام دادید و اینکار هرگز عملیاتی نخواهد شد. جنگ با ایران یعنی نابودی بخش عمده ای از نیروها و امکانات آمریکا و هم پیمانان آن که در حمله به ایران شرکت کنند. اینکار بهترین فرصت را در اختیار روسیه ، چین و کره شمالی قرار می دهد تا به امریکا حمله نموده و آن را اشغال نمایند.

آقای رئیس جمهور من دو پرسش زیر را از شما دارم:

آیا شما و هم فکرانتان این را میخواهید؟ 

آیا ارتش، مردم و رسانه و مداران مخالف شما در آمریکا به شما اجازه خواهند داد تا آمریکا و جهان را نابود کنید؟.

آقای رئیس جمهور:

تحریم، تهدید و تحقیر رفتار بسیار کثیف و زشتی است که شما درمورد ایران و ایرانیان در پیش گرفته اید. مطمئن باشید چنین رفتار شرم آوری ایران و ایرانیان را تسلیم نخواهد کرد.

آیا خجالت آور نیست که دولت شما مانع کمک ایرانیان و مردم جهان به سیدگان اخیر ایران گردد و آیا این رفتار کثیف ضد انسانی نیست؟. 

من بعنوان یک دوست به شما توصیه می کنم فورا رفتارتان را تغییر دهید و تحریمها را لغو کنید و با ایران و ایرانی بدرستی و با احترام رفتار کنید. این روش برای آمریکا و هم پیمانان آن بسیار بهتر است. ایران هم اکنون نفوذ معنوی بسیاری در خاورمیانه دارد. چرا شما با ایران دوست نمی شوید تا بتوانید از نفوذ ایران کمک بگیرید. پرزیدنت پوتین و بسیاری از روسای کشورهای جهان با دوستی با ایران از کمک های آن استفاده می کنند. چرا شما و دولت کنونی در آمریکا چنین نمی کنید؟!.

آقای رئیس جمهور:

اکثر تحلیلگران و رسانه های آمریکا و جهان شما را نژاد پرست، آنارشیست و فاشیست میدانند. من کاری به درست یا غلط بودن نظر آنها ندارم .

این درست است که اکثریت ایرانیان مسلمان هستند اما آیا می دانید ایرانیان آریایی هستند و فرهنگ و تمدن بزرگ آنها نزدیک به هشت هزار سال قدمت دارد؟.

آیا شرم آور نیست که یکی از دو ارتش بزرگ و قدرتمند ایرانیان را تروریست بنامید؟!.

آقای رئیس جمهور :

وقت آن است تا یکبار برای همیشه واقعیت های موجود آمریکا و جهان را قبول کنید و خود را از شر دوستان و همکاران بسیار تندرو که شما را بسوی شکست و نابودی می فرستند رها سازید.متاسفم که مشاوران و دوستان شما مانند آقایان نتانیاهو، جراد کشنر، مایک پمپئو و جان بولتون نمی توانند در باره ایران درست و شایسته رفتارکنند و بشدت دچار اشتباه محاسبه هستند و شما را وادار می کنند بجای دوستی با ایران به سمت دشمنی و جنگ فاجعه بار پیش بروید.بهر حال اگر تصمیم بگیرید روش غلط گذشته را کنار گذاشته و راه دوستی با ایران را در پیش بگیرید، شما می توانید روی کمک من حساب ویژه باز کنید.

با احترام ، سعید شجاعی سعدی، شیراز، ایران، 4/10/2019

4/10/2019
--
Open letter to President Trump

Dear President Trump:
This is my most important letter to you. Unfortunately, you did not pay attention to the previous letters and I'm pretty sure that you will not pay attention to this letter either. It does not matter to me, but neglecting my guides and others may take you to the fate of president Richard Nixon and John f. Kennedy.
 I, Saeed Shojaee Saadi, as an activist and researcher of world culture and peace on the Internet, predict that you will lose the presidential election next year and I have no doubt that you will declare that the election is fraudulent so, you will not leave the White House and will run America to the Civil War according to advice of Mr.Netanyahu, Jared Kushner, Mike Pompeo, and John Bolton. 
Mr. President:
 Almost everyone knows that you are heavily influenced by  Netanyahu, Jared Kushner, Mike Pompeo, and John Bolton. Everyone in the world knows that you have made the one-way withdrawal from organizations, contracts, and international treaties by advising these people.
I am pretty sure that the very wrong and disastrous decision to declare the Islamic Revolutionary Guards Corps as a terrorist has also been made with the request and order of  Netanyahu, Jared Kushner, Mike Pompeo, and John Bolton, etc.
Of course, I'm sure you did this for advertising and helping Netanyahu win the ongoing Israeli election so, attack will never happen. 
The war with Iran means the destruction of a large part of the forces and facilities of the United States and its allies who participate in the invasion of Iran. This will give Russia, China, and North Korea, etc, the best chance of attacking and occupying America and its allies!.
Mr. President, I have two questions for you:
 A- Do you and your government want this?
B- Will the army, people, media and your opponents in the United States allow you to destroy America and the world?
Mr. President:
Sanctions, threats, and humiliations are the very dirty and ugly behavior that you have taken on Iran and Iranians according to your advisers. Surely such a shameful attitude will not surrender Iran and Iranians.
Do not be embarrassed that your government will prevent Iranians and the people of the world from helping the floodgates of Iran and is it not a dirty, inhumane behavior?.
As a friend, I would advise you to change your behavior immediately and cancel the sanctions and deal with Iran and Iranians properly and respectfully, please. This method is much better for America and its allies. you know, Iran now has a lot of spiritual influence in the Middle East. 
Why do not you make friendly relations with Iran so you can get a great deal of help from Iran?.
 President Putin and many heads of state of the world use friendship with Iran to help them. Why do not you and the current government in the United States do that ?!
Mr. President:
 Most analysts and media in the USA and the world regard you as a racist, anarchist, and fascist. I do not care about their right or wrong positions.
Mr. President:
It is true that the majority of Iranians are Muslims, but do you know that Iranians are Aryan and their great culture and civilization are nearly eight thousand years old?
Is not it embarrassing to call one of the two great and powerful Iranian armies a terrorist?.
Mr. President :
It is time to abandon the realities of America and the world once and forever and get rid of your very hard-line friends and colleagues like who may send you to failure and destruction in your political life.

I'm sorry that your advisers and friends like Netanyahu, Jared Kushner, Mike Pompeo, and John Bolton cannot behave properly with Iran and they are highly miscalculated and compel you instead of friendship with Iran to take hostility and catastrophic war. However, if you decide to put aside the past wrong activities about Iran and selecting the path of friendship with Iran, I am ready to help you to reach this aim.
Best regards,
 Saeed Shojaei Saadi, Shiraz, Iran, 4/10/2019
    www.twitter.com/shogaiee, etc    

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دبستان غیر دولتی پیشرو اسلام یار http://tebmedtourism.com/ بهترین دستگاه تصفیه آب گروه فرهنگی و هنری سردار عشق(شهید چمران) dubai رسانه اطلاع رسانی شرکت نوین مکانیک ذوق نوشته‌های علیرضا امامی چرک نویس ها