من بشدت نگرانم!

بعنوان یک ایرانی بشدت نگران استقلال، تمامیت ارضی، جان، ناموس، مال ایران و ایرانی هستم. بعنوان یک پژوهشکر و فعال اینترنت محور صلح و فرهنگ جهانی نگران بخطر افتادن امنیت منطقه و جهان و بروز نسل کشی و گسترده وحشیانه به ن و کودکان توسط ارتشهای متخاصم و م و نیز توسط گروههای هستم که خود را عین خدا و حقیقت می دانند و دیگران

را کفار مطلق که باید جان و مال و زن و بچه آنها را به اسارت گرفت و به بدترین و وحشیانه ترین شکل ممکن مورد جنسی و کشتار قرار داد، هستم . بعنوان یک انسان از وقوع جنگ بسیار خطرناک و بزرگ بین ایران و آمریکا و هم پیمانان آنها  پدیده ای شوم و فاجعه باری می دانم که نهایتا منجر به جنگ جهانی سوم خواهد شد. نگرانم چرا که عده ای در ایران و آمریکا

منافع خود را در بروز جنگ می دانند و هزار آسمان و ریسمان می بافند تا مردم ایران و امریکا را دشمن یکدیگر نشان دهند و به نفع منافع ی و رانتخوارانه خود و تامین خواست صاحبان کارخانه های اسلحه سازی جهان از هردو ملت و حامیان آنها قربانی های فراوان بگیرند. بهمین دلیل است که سالهاست درخواست تاسیس بنیاد مطالعاتی فرهنگ و صلح جهانی را به

مسئولین دادم ولی آنها یا از درک حقیقت ماجرا عاجز بودند و یا عمدا توجه ای نکردند چرا که شاید منافع برخی از آنها در جنگ بیشتر تامین می شود تا در صلح . بهمین دلیل است که صدهها نامه و هزاران مطلب هشدار دهنده و صدهها هزار پست تحلیلی و یا پژوهشی را نوشته و برای مسئولین داخلی و روسای کشورها ی مختلف و سازمانهای بین بین المللی و رسانه های داخلی و

بین المللی ارسال کردم تا شاید کارکشا باشند. بهمین دلیل بود که به رهبر معزز انقلاب نامه نوشتم و به ایشان پیشنهاد دادم تا بنده را باتوجه به سوابق تحصیلی و تجربی( صنعت جهانگردی-کامپیوتر و برنامه ریزی اجتماعی) به نماینده ویژه ایران در امور اروپا و آمریکا منصوب نمایند که ظاهرا مقبول نیفتاده است. بهرحال اگر قرار به جنگ باشد ایران باید خود را برای حمله بسیار

گسترده آماده کند و نباید غافلگیر شود و بداند شاید مصر و ترکیه و پاکستان در اوایل به نفع اعئلاف غرب بر علیه ایران وارد عمل نشوند اما (خدای ناکرده) به محض آشکار شدن نشانه های ضعف ایران بنفع غرب و ضد جمهوری اسلامی ، برای تامین منافع خود وارد عمل خواهند شد. مسئولین جمهوری باید بدانند بنظر بنده روسیه و چین چه آشکار و چه پنهانی بر سر ایران با غرب معامله

خواهند کرد و از پشت به ایران و جمهوری اسلامی خنجر مرگبار خواهند زد، این یک حقیقت بزرگ تاریخی است که هر کسی آنرا باور نکند در واقع سند نابودی خود و کشورش را ناخواسته امضاء نموده است. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آنگاه که پرتو علم همه جا را فرا خواهد گرفت سلام به سایت ویدیو کلوپ نیما خوش آمدید Stacy آی تو نیوز Kayla موزیک های همه پسند سرد یخی l0vebook