متاسفانه پرزیدنت پوتین برای تامین منافع روسیه و نیز برای نجات روسیه از زیر فشارهای  همه جانبه غرب ،بدنبال ایجاد جنگ بین ایران و آمریکا است و چند مقام تندرو امریکا مانند جان بولتون نیز به روسیه خواسته و یا ناخواسته برای رسیدن به هدفش کمک می کنند. پوتین میخواهد امریکا و ایران بشدت

تضعیف گردند. بعد بر هر دو مسلط گردد. در اینجا بنده سعید شجاعی سعدی بعنوان یک فعال و پژوهشگر صلح و فرهنگ جهانی در اینترنت از پرزیدنت پوتین بسیار باهوش، خواهش می کنم دست از سر ایران بردارد و ایران و امریکا را بجان هم نیندازد و از مقامات جمهوری اسلامی درخواست می کنم

فریب تهای بسیار دقیق و آب زیرکاه پرزیدنت پوتین را نخورد و بدانند پوتین از پشت سر به همه خنجر میزند. از من گفتن بود بعدها کسی نگوید نگفتم!.

در پایان من از پرزیدنت پوتین خواهش می کنم بین ایران و آمریکا جنگ راه نیندازد و بداند شاید او بتواند مقامات کنونی در کاخ سفید را فریب داده یا بازی دهد اما خوشبختانه مقامات جمهوری اسلامی ایران و در راس همه مقام معظم رهبری بشدت هوشیار بوده و ابدا فریب بازیهای بسیار حساب شده روسیه یا هر کشور دیگری را نخواهند خورد و تلاش پوتین آب در هاون کوبیدن است.

Warning

President Putin is seeking Russia's interests in pursuit of a war between Iran & USA, unfortunately, some radical American officials like Bolton help Russia. in facts, Putin wants the United States and Iran to become very weak,Then dominate both of them!. so, I ask President Putin not to wage war between Iran and the United States

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : پوتین ,پرزیدنت ,روسیه ,iran ,putin ,آمریکا ,پرزیدنت پوتین ,between iran ,united states ,جمهوری اسلامی ,مقامات جمهوری ,مقامات جمهوری اسلامی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فال حافظ shirazeziba ܓܨ ❤❤ بـه رنگِ آرامـش ❤❤ܓܨ اف اچ ۴۲۰ Nathaniel مرکز جوش لیزر در تهران پارکت پيج هنرمندان وبازيگران خارجي چیتاب معرفی کالا عجام